hotel suwalki loft

środa, 24 lutego 2016

Wycieczki: Suwalszczyzna, Podlasie, Litwa, Białoruś…

Organizujemy wiele imprez turystycznych oraz konferencji i szkoleń. Północno-wschodnia Polska jest bardzo atrakcyjnym miejscem na tego typu wydarzenia.

Zamek w Trokach na Litwie


Pobyt na pewno uatrakcyjnią spływy kajakowe, rajdy rowerowe i konne, warsztaty kulinarne, zwiedzanie zabytków, biesiady przy ognisku, przejazdy kolejką wąskotorową, etc.

Poza piękną przyrodą i wyśmienitą kuchnią regionalną (kartacze, sękacz, kindziuk, kiszka ziemniaczana, sało, pierekaczewnik…) znajdą tu Państwo wyjątkowe w skali Polski i Europy zabytki. Należą do nich m.in.: Szlak Tatarski (meczety w Kruszynianach i Bohonikach), Muzeum Ikon w Supraślu, carska cerkiew w Białowieży, molenna staroobrzędowców na Suwalszczyźnie, prawosławny zespół religijny w Grabarce, synagogi w Tykocinie i Sejnach.

Kajaki na Suwalszczyźnie

Dodatkowym atutem jest możliwość zwiedzania Wilna, Trok i Grodna. Ze względu na położenie naszego regionu specjalizujemy się w organizacji wycieczek na Litwę i Białoruś. Z Augustowa do Wilna jest ledwie 200 km. Z Białegostoku do Grodna tylko 80 km!

Turystyką zajmujemy się od 12 lat. Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia, certyfikaty oraz ubezpieczenia. Z naszych usług skorzystało już wiele przedsiębiorstw i instytucji.

Więcej informacji znajdą Państwo na naszych stronach internetowych:
Wycieczki na Litwę, Łotwę, Estonię i Białoruś: litwa-wycieczki.pl
Portal dla zagranicznych turystów (w j. angielskim): eastern-poland.eu
Serwis poświęcony organizowanym przez nas wycieczkom egzotycznym: krzysztofmatys.pl

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt: oferty@hotelloft.pl lub biuro@krzysztofmatys.pl . Tel. 85 742 90 16.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz