hotel suwalki loft

wtorek, 30 czerwca 2015

Opinie o Hotelu Loft 1898

Obiekt działa ledwie od miesiąca, a już ma sporo pozytywnych opinii. Osoby odwiedzające hotel zwracają uwagę na piękną architekturę, wyjątkowy wystrój i wyśmienitą kuchnię w hotelowej restauracji Tatarak. O jakości hotelu wiele mówi opinia Booking.com: 9,5. Kategoria "Wyjątkowy"!

Hotel o wyjątkowej architekturze

Cieszą nas głosy specjalistów, pracowników biur turystycznych, podróżników i dziennikarzy specjalizujących się w tej tematyce. Ich zdaniem hotel zasługuje na 4 gwiazdki! Jedna z takich opinii znajduje się tu: Suwalszczyzna, atrakcje.

Dużym atutem hotelu są pięknie urządzone pokoje i ładne nowoczesne łazienki. Tu można zobaczyć zdjęcia.

W tak krótkim okresie zdążyliśmy gościć uczestników wycieczek zorganizowanych przez biura podróży. Dla przykładu, w okresie od czwartku do niedzieli (25-28 czerwca) była grupa 49 osób, w najbliższy weekend kolejna licząca 100 turystów! Już na podstawie tego widać, że hotel cieszy się dużym powodzeniem.

W ciągu ostatnich dwóch tygodni w hotelu odbyło się też kilka firmowych spotkań i konferencji, w tym 29 czerwca konferencja podsumowująca działania w ramach akcji "Suwalszczyzna. Kraina jak baśń". Organizatorem była Suwalska Izba Rolniczo-Turystyczna. Zobacz film z tego wydarzenia >>>.

Oto opinia gości naszego hotelu zamieszczona na portalu Tripadvisor oraz na naszym fanpagu:

W hotelu Loft spędziliśmy 6 nocy i żywiliśmy się w hotelowej restauracji Tatarak. Pierwsze wrażenie po wejściu do budynku: styl i spójność. Dawne koszary w sposób nienachalny i estetyczny zaadoptowano na potrzeby hotelu. Mieszkaliśmy w dwóch pokojach połączonych drzwiami: w jednym pokoju rodzice w drugim dwójka dzieci. Warunki fantastyczne. Pokoje i łazienki przestrzenne, klimatyzowane, utrzymywane w idealnej czystości. Woda gazowana i niegazowana, herbata, kawa w cenie pokoju.
Goście mają też do dyspozycji ... saunę i jacuzzi, bez dodatkowych opłat! Kolejne pozytywne zaskoczenie: pewnego wieczoru odbyły się animacje dla dzieci, trwające 1,5 godziny!
Restauracja serwuje pyszne dania kuchni fusion ale także potrawy regionalne. Uwiodła nas zwłaszcza kaczka i zupa z białych warzyw, dzieci pokochały kartę "dla milusińskich", smakowało im wszystko :)
Podczas naszego pobytu w hotelu odbywało się wesele. Dowiedzieliśmy się o tym przypadkowo - hotel jest doskonale wytłumiony i żadne odgłosy nie dotarły do naszego pokoju.
Jeżeli planujecie państwo pobyt w tym hotelu musicie wiedzieć, że w najbliższej okolicy (200-300 metrów?) znajduje się Aquapark a na dzieci, w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu, oczekuje cały kompleks nowoczesnych placów zabaw. Można się rozsiąść w hotelowym pubie i mieć na oku brykające nieopodal dzieci.
Hotel jest doskonałą bazą wypadową do Suwalskiego Parku Krajobrazowego i Wigierskiego Parku Narodowego, które oferują niezliczone atrakcje dla każdego turysty. Centrum Suwałk - 20 minut spacerkiem, suwalski Zalew Arkadia - kilka przystanków autobusem miejskim lub ok. 40 minut piechotą.
Na koniec muszę się odnieść do obsługi hotelowej - przemili, otwarci i pomocni ludzie, nie mamy żadnych zastrzeżeń.
Gorąco polecam Hotel Loft w Suwałkach, jestem pewna że nie da się nim rozczarować :)

Serdecznie zapraszamy! Ze szczegółową ofertą hotelu można zapoznać się na naszej stronie internetowej: hotelloft.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz