hotel suwalki loft

piątek, 3 kwietnia 2015

Położenie hotelu

LOFT 1898 znajduje się w centrum Suwałk, tuż obok nowoczesnego Aquaparku i w sąsiedztwie największych atrakcji miasta. Blisko stąd również do Galerii Handlowej Suwałki Plaza.

Nasz hotel w otoczeniu drzew

Położenie obiektu w sercu Suwalszczyzny i w sąsiedztwie granic z Litwą i Obwodem Kaliningradzkim stwarza duże możliwości rozwoju turystyki międzynarodowej.

Dlatego nie ograniczamy się do roli hotelu miejskiego! Cele stawiamy znacznie szerzej. Chcemy by obiekt stał się centrum turystyki regionalnej. Naszym gościom proponujemy wycieczki po pięknej Suwalszczyźnie i na sąsiednią Litwę.

Wielki skarb przyrody, jakim jest Wigierski Park Narodowy, zaczyna się tuż za granicami Suwałk. Z naszego hotelu to ledwie parę kilometrów! Zobacz film: Rowerem po WPN.

Okolice Suwałk - idealne warunki na kajaki

Organizujemy spływy kajakowe, wycieczki rowerowe i rajdy piesze. Część szlaków przystosowana jest również do turystyki konnej. Zapraszamy na przejażdżki Wigierską Kolejką Wąskotorową oraz na regionalne biesiady przy ognisku.

Więcej na temat atrakcji Suwalszczyzny.

Ze względu na przebiegającą w odległości kilkuset metrów od hotelu, międzynarodową trasę (z Wrocławia przez Warszawę do Białegostoku i dalej przez Suwałki do Wilna, Kowna, Rygi, Tallina i Helsinek) obiekt przygotowany jest na przyjęcie gości z ruchu tranzytowego (duży parking dla autokarów i samochodów prywatnych oraz wielojęzyczna obsługa hotelowa – również w języku litewskim).

Serdecznie zapraszamy!

Nasz adres:
Hotel Loft 1898
ul. Pułaskiego 24K
16-400 Suwałki
e-mail: oferty@hotelloft.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz